Biuro obsługi klienta +48 697 538 466

Przedstawiciel handlowy +48 666 661 909

Coffee Ina logo

Kawa palona

Oferujemy kawę paloną 100% arabica, która pochodzi z ekologicznych plantacji. Ziarna pozyskujemy z górzystego regionu Antioquia, w którym panują idealne warunki do uprawy aromatycznej kawy. Przychodząca do nas kawa jest wyselekcjonowana, a następnie palona pod czujnym okiem specjalisty. Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości kolumbijską kawę wyróżniającą się wyraźnymi aromatami czekolady, wanilii oraz karmelu.

W opakowaniach naszej kawy znajdują się ziarna świeżo palonej kawy, które zachwycają smakiem i zapachem. Wszystkie proponowane produkty posiadają certyfikaty jakości. Wysoką jakość kawy potwierdzają kolumbijskie badania. Klienci składając u nas zamówienie, mogą każdego dnia cieszyć się filiżanką pysznej kawy prosto z Kolumbii.

Proces palenia kawy

Wielu naszych klientów zastanawia się, jak wygląda proces palenia kawy. Palenie, a tak naprawdę prażenie sprawia, że zielone ziarna po oddzieleniu od miąższu stają się brązową i aromatyczną kawą. Do tego procesu wykorzystuje się specjalne piece bębnowe wyposażone w palnik lub opalające ziarna gorącym powietrzem. Temperatura, w jakiej praży się ziarna, powinna osiągać powyżej 100 stopni Celsjusza.

Podczas procesu palenia niektóre naturalne cukry kawy przekształcają się w gaz CO2, inne zaś rozpadają się na mniejsze cząsteczki i wydobywają się z nich aromaty. To ważny etap palenia kawy związany a wydobywaniem się wyjątkowego smaku.

Zapraszamy do współpracy! Oferujemy wyłącznie naturalną, paloną kawę 100% arabica. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub przez formularz.

Biuro obsługi klienta

Przedstawiciel handlowy

Biuro obsługi klienta