Biuro obsługi klienta +48 697 538 466

Przedstawiciel handlowy +48 666 661 909

Coffee Ina logo

Kawa z Kolumbii

Zajmujemy się dystrybucją kawy z Kolumbii, a dokładniej z górzystego regionu Antioquia. Kawa pochodzi z miejsca, gdzie panują idealne warunki do jej uprawy. Nasze ziarna są starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Po zbiorach i selekcji ziarna są wyłuskiwane metodą na mokro lub na sucho. Następnie trafiają do Europy, gdzie poddawane są procesowi palenia. Coffee Ina to zapach czekolady, wanilii i karmelu. Taka mieszanka stanowi ucztę dla zmysłów każdego miłośnika świeżo palonej kawy.

Oferowane przez nas kawy palone z Kolumbii posiadają certyfikaty jakości. Ziarna znajdujące się w opakowaniach są poddawane badaniom przez kolumbijskie organizacje. Każdy klient zyskuje pewność, że kawa, którą otrzyma, wyróżnia się wysoką jakością.

Kawa kolumbijska w naszej ofercie

Znajdująca się w naszej ofercie kawa kolumbijska to ręcznie segregowane ziarna zamknięte w estetycznych opakowaniach. Proponujemy m.in.:

  • kawę Columbiana 100% arabica – ziarnista kawa palona uprawiana na wysokości 1600-1900 m n.p.m., obróbka ziarna wykonana metodą na mokro, charakteryzuje się niską kwasowością i średnim stopniem palenia;
  • kawę bezkofeinową 100% arabica – kawa z organicznej uprawy pozbawiona kofeiny, jej nuty smakowe to krem, orzech i czekolada, palona w stopniu średnim;
  • kawę Supremo Huila Los Robles – jej główne nuty smakowe to słodkie owoce, wino i gorzka czekolada, obróbka ziarna metodą na mokro, uprawiana na wysokości 900-2300 m n.p.m.

 

Serdecznie zachęcamy do poznania naszej oferty i zakupu prawdziwej, świeżo palonej kawy kolumbijskiej. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Biuro obsługi klienta

Przedstawiciel handlowy

Biuro obsługi klienta