Biuro obsługi klienta +48 697 538 466

Przedstawiciel handlowy +48 666 661 909

Coffee Ina logo

Coffee Ina

Z Miłości do kawy i natury

To już styl życia!

Coffee Ina logo
mapa

Sprawdź nas

awokado

Witamy Cię serdecznie dziękujemy, że tu jesteś

CALENDAR

Coffee Ina to smak, przyjaźń i Kolumbia

Coffee Ina to firma, która powstała z miłości do Kolumbii oraz wspaniałego napoju, jakim jest KAWA. Kawa stała się dla nas nie tylko obowiązkowym punktem każdego dnia, ale pasją i sposobem na życie. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość produktu oraz satysfakcję naszych Klientów. Każdego traktujemy indywidualnie. Wspólnie staramy się szukać najlepszych rozwiązań doboru kawy, która sprosta wszelkim oczekiwaniom. Stale pogłębiamy naszą wiedzę! Pragniemy, aby nasi Klienci dostawali to, co najlepsze, by za każdym razem mogli odkrywać bogactwo przyjemności w każdej filiżance kawy.

ziarna kawy
COFFEE BEANS
kawa w kotle

Dostarczamy na terenie Polski i Wielkiej Brytanii

Działamy jako dostawca kawy i owoców do gastronomii, dopasowując się do indywidualnych potrzeb i specyfiki Twojej działalności. W tym zakresie dostarczamy nie tylko najwyższej jakości produkty, lecz dajemy gwarancję jakości i satysfakcji ze współpracy z nami. Nasza kawa Coffee Ina pobudza zmysły, poprawia humor i dodaje pozytywnej energii. Jej bogaty smak i aromat zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego konesera. Nasze świeże owoce z pewnością zadowolą Twoje podniebienie i sprawią uśmiech podczas jedzenia. Jeśli zatem poszukujesz zaufanego dostawcy kawy i owoców do kawiarni czy restauracji, skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci dopasować optymalne rozwiązanie.

kawa

Wspieramy miejscowych plantatorów

Chcemy uczynić świat lepszym miejscem – małymi, ale znaczącymi krokami. Dlatego właśnie pozyskujemy ziarna kawy i owoce z certyfikowanych plantacji, a ponadto nadzorujemy ich działanie pod względem etycznego podejścia do miejscowych plantatorów. Od początku naszej działalności nieprzerwanie angażujemy się w poszanowanie otaczającego nas środowiska naturalnego oraz wyrażamy szacunek dla ludzkiej pracy. Wraca to do nas ze zdwojoną siłą. Dobro wraca.

zbieranie kawy
Jaguar
papuga

Używamy kawy jako narzędzia do ochrony ekosystemów!

Kolumbia jest rozpoznawana na całym świecie zarówno ze względu na bioróżnorodność, jak i kawę. Rozumiemy, jak bardzo jesteśmy odpowiedzialni za ochronę ekosystemów i jednocześnie produkcję wysokiej jakości kawy dla Was. Dlatego uczestniczymy w projektach ochronnych, w których kawa jest narzędziem ochrony bardzo ważnych ekosystemów dla gatunków takich jak jaguary, pumy i niedźwiedzie andyjskie. Współpracujemy również z plantatorami kawy, którzy stosują praktyki agroekologiczne i ekologiczne. Wspieramy tych, którzy mają uprawy w cieniu i procesy, które zużywają mniej wody. Wszystko to są praktyki, które świadomie pomagają chronić Ziemię, źródła wody, lokalną faunę i florę terytoriów.

Kochamy naturę i dbamy o wspólną przyszłość dla naszych dzieci.

Przyczyniamy się do ochrony
ponad 200 hektarów w
Serranía de San Lucas.


Wspieramy ochronę
jaguarów, pum i niedźwiedzi
andyjskich oraz innych
gatunków.

Zaoszczędzono ponad
144 000 litrów wody. Z
czego jesteśmy bardzo dumni.


Z projektów, w których
uczestniczymy, korzysta
ponad 250 rodzin i 860 osób.

Wzmacniamy pozycje naszych partnerów poprzez dostarczanie towarów najwyższej jakośći

Nasze inwestycje wspierają
kolumbijskie rodziny i
kolumbijską gospodarkę.


Cieszymy się serdecznie, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją.

Naszym celem i misją jest
najwyższa jakość.

COLOMBIA
ziarna kawy

Stawiamy na jakość i smak

Wyjątkowy i niesamowity smak kawy Coffee Ina nadaje nie tylko wypalenie oraz obróbka, ale również miejsce uprawy. Nasza kawa rośnie na wysokości 1600-1900m n.p.m. na polach kawowych w Antioquia. Oczywistym staje się, że zbiory nie są wykonywane przez maszyny, lecz przez ludzi. Każdy owoc naszego kawowca jest sprawdzany i selekcjonowany przez wyspecjalizowane do tego osoby. Od początku uprawy do wypalenia jakość jest wielokrotnie sprawdzana. Przed rozpoczęciem palenia kawa przechodzi 10-15 etapów selekcji wyeliminowania zepsutego surowca, a po wypaleniu jest sortowana, aby pozbyć się takich ziaren, które posiadają jakieś defekty. To dzięki wysokim standardom produkcji oraz selekcji najlepszych ziaren, możemy cieszyć się wspaniałym smakiem kolumbijskiej kawy o smaku czekolady, karmelu i wanilii.

Najwyższa
jakość

100% naturalne
procesy

Wspieramy
lokalnych farmerów

Dbamy o
środowisko

Najwyższa
jakość

100% naturalne
procesy

Wspieramy
lokalnych farmerów

Dbamy o
środowisko

ziarno kawy

Nasi Kontrahenci

urbania

Tutaj będzie krótki opis dotyczący naszego kontrahenta

Caribbean exotic

Caribbean Exotics

Tutaj będzie krótki opis dotyczący naszego kontrahenta

heavens fruits

Tutaj będzie krótki opis dotyczący naszego kontrahenta

Urbania

Tutaj będzie krótki opis dotyczący naszego kontrahenta

heavens fruits

Heaven's Fruits

Tutaj będzie krótki opis dotyczący naszego kontrahenta

Caribbean exotic

Caribbean Exotics

Tutaj będzie krótki opis dotyczący naszego kontrahenta

Masz więcej pytań odnośnie produktów i współpracy?

Wiemy, jak ważne jest, aby kawa w Twojej kawiarni, restauracji, hotelu była najwyższej jakości. Wybierając Coffee Ina, otrzymujesz od nas kawę prosto z Kolumbii o wyjątkowym aromacie, paloną metodą rzemieślniczą dbającą o najmniejszy szczegół podczas procesu palenia.

Zapraszamy do współpracy z nami hurtownie, sklepy oraz sieci sprzedaży. Kawa Coffee Ina sprawi, że Twoja oferta sprzedaży poszerzy się o produkt dostępny tylko w wybranych miejscach.

Biuro obsługi klienta

Przedstawiciel handlowy

Biuro obsługi klienta