Biuro obsługi klienta +48 697 538 466

Przedstawiciel handlowy +48 666 661 909

Coffee Ina logo

Kawa prosto z pól w Antioquia

Wyselekcjowane ziarna najwyższej jakości

Kolumbijska jakość premium

Coffee Ina logo
mapa

Sprawdź nas

kawa

Kawa Coffee Ina

Coffee Ina oferuje kawę specjalnego pochodzenia, ale oprócz produktów oferuje wspaniałe doznania pełne energii, kreatywności, ale przede wszystkim dużo Miłości.

Certyfikowana kawa

Ekologiczna plantacja

Wyjątkowe nuty smakowe

KAWA PREMIUM

Palona w Polsce

Kawa najwyższej jakości

Uwielbiana przez wszystkich

Skąd pochodzi nasza kawa?

Kawa prosto z pól Antioquia słynie na całym świecie ze swojego smaku i niepowtarzalnego łagodnego, ale bogatego aromatu, który wydobywa się z każdego naparu. Antioquia najbardziej górzysty region, obok Parku Narodowego el Paramillo. Pracujemy z kawą uprawianą w cieniu. To może wyjaśniać, dlaczego tak chętnie jest eksportowana na cały świat. Istnieje wiele tajemnic naszego sukcesu, ale nasza geografia jest niezaprzeczalnie jedną z nich. Kawa najlepiej rośnie na glebie wulkanicznej, na wysokości od 1200 do 1800 metrów, w miejscach wolnych od mrozu, gdzie pada około 80 cali rocznie. Kolumbia spełnia wszystkie te kryteria. Dzięki temu możemy cieszyć się smakiem i aromatem tej cudownej kawy.

las
owoce

Dlaczego jest najwyższej jakości?

Kawa Kolumbijska 100% Arabica to kwintesencja idealnej równowagi, czystego smaku i delikatnej słodyczy. Najwyższą jakość ziaren gwarantuje idealne położenie, pogoda i selekcja tylko tych najlepszych ziaren kawy. Dzięki współpracy z lokalnymi farmerami otrzymujemy najlepsze ziarna w Kolumbii. Według wielu znawców odmiana, którą posiadamy to najlepsza kawa kolumbijska, a my zadbaliśmy o to, aby była także najlepszą kawą kolumbijską świeżo paloną. Nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowym aromacie świeżo palonych ziaren tej kawy, który wypełnia całe pomieszczenie zaraz po otwarciu torebki. Zapach Coffee Ina to harmonijna synteza aromatów czekoladowego, waniliowego oraz karmelowego — uczta dla zmysłów. Podczas wypalania i pakowania dbamy o najmniejszy detal, abyś mógł poczuć smak kawy z pól kawowych Antioquia w pełni.

plantacja w szklarni
ziarna kwy

Jak to jest z tą kawą?

Nasza kawa pochodzi z Kolumbii, tam na słonecznych kolumbijskich plantacjach dojrzewa, aż przychodzi w końcu moment zbiorów. To pierwszy etap selekcji ziaren, który ma bardzo duży wpływ na smak Coffee Ina. Następnie ziarno umieszczone w małych czerwonych owocach jest wyłuskiwane na mokro (moczenie i maszynowe wypłukiwanie) lub na sucho (suszenie na słońcu). Kawy obrabiane na mokro są bardziej cytrusowe, na sucho – słodsze, karmelowe. Jej podróż zaczyna się w odległych zakątkach świata, skąd statkami trafia do Europy. Nad procesem palenia kawy Coffee Ina czuwa Mistrz Palenia, który przed trafieniem kawy do pieca oraz po paleniu poddaje ziarna ponownej selekcji, aby mieć pewność, że kawa, która trafi do Ciebie, jest najwyższej jakości. Zamawiając kawę Coffee Ina, otrzymujesz 100% Arabicę sprowadzaną specjalnie dla Ciebie z Kolumbii.

Coffee Ina logo
drzewa

Coffee Ina

Powstała z pasji do dawania tego, co najlepsze, najzdrowsze i najbardziej wartościowe. Sam proces dbania i selekcjonowania, mycia oraz suszenia ziaren, obserwujemy osobiście.

Staranna segregacja metodą ręczną gwarantuje, że do naszych opakowań trafiają tylko najlepsze ziarna. Jesteśmy dumni, że zebrane doświadczenie pozwala nam codziennie dbać o najwyższą jakość na każdym etapie produkcji, której finalnym produktem jest Kawa Coffee Ina. Wkładamy całe serce, aby nasza kawa była najwyższej jakości.

Kawa posiadająca kolumbijskie certyfikaty

Nasze kawy Coffee Ina 100% Arabica posiadają kolumbijskie certyfikaty jakości. Wszystkie nasze produkty są badane przez kolumbijskie organizacje, co świadczy o najwyższej klasie produktowej naszej firmy. Cieszymy się niezmiernie możliwością dostarczania Wam certyfikowanej kawy kolumbijskiej na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Masz więcej pytań odnośnie produktów i współpracy?

Wiemy, jak ważne jest, aby kawa w Twojej kawiarni, restauracji, hotelu była najwyższej jakości. Wybierając Coffee Ina, otrzymujesz od nas kawę prosto z Kolumbii o wyjątkowym aromacie, paloną metodą rzemieślniczą dbającą o najmniejszy szczegół podczas procesu palenia.

Zapraszamy do współpracy z nami hurtownie, sklepy oraz sieci sprzedaży. Kawa Coffee Ina sprawi, że Twoja oferta sprzedaży poszerzy się o produkt dostępny tylko w wybranych miejscach.

Kawa średnio palona

Jesteśmy dostawcą aromatycznej kawy średnio palonej, która wyróżnia się zbalansowanym poziomem kwasowości. To, co jest charakterystyczne dla kaw średnio palonych to przede wszystkim obecność kropelek olejków eterycznych, brązowy kolor ziaren o błyszczącej powierzchni, mocniejszy smak kawy oraz wyczuwalny naturalny aromat. Miłośnicy tego poziomu palenia cenią idealnie zachowany balans między naturalną kwasowością kawy a wyczuwalnymi nutami smakowymi. Kawa średnio palona pozbawiona jest goryczy.

Profesjonaliści średnie palenie nazywają City, Regular, American i Breakfast roast. To najpopularniejszy i najchętniej wybieramy przez klientów rodzaj kawy. Doskonale nadaje się do ekspresów kolbowych, automatycznych oraz innych metod parzenia.

Co warto wiedzieć o średnio palonej kawie?

Średnie palenie kawy odbywa się zazwyczaj w temperaturze od 210 do 220 stopni Celsjusza. Naturalne jest, że im dłużej ziarna będą palone, tym ich aromat zacznie zbliżać się do komponentów gorzkich. W odróżnieniu od kawy jasno palonej, kawa średnio palona nie ma już posmaku zboża, a w porównaniu z kawą o mocnym stopniu wypalenia, nie ma jeszcze w sobie jeszcze aromatu zwęglonego drewna.

Średni stopień wypalenia kawy uznawany jest za najbardziej zbilansowany, nieprzesadzony i trafiający w kubki smakowe większości miłośników kawy.

Biuro obsługi klienta

Przedstawiciel handlowy

Biuro obsługi klienta